3. HNL – središte, novi poraz seniora NK Zagorec !

SENIORI
KUSTOŠIJA – ZAGOREC 4:2
STRIJELCI:Mario Malarić i Miroslav Pejić

Pred dvijestotinjak gledatelja, na utakmici odiganoj u Zagrebu, seniori NK Zagorec poraženi su od ekipe NK Kustošija. Poveli su domaćini u 35. minuti pogotkom Kristijana Lovrića. Na 1-1 izjednačio je igrač Zagorca Mario Malarić, a rezultatom 1-1 se odlazi i na odmor. U 57. minuti uslijedio je mali šok za domaćine, kada igrač Zagorca, Miroslav Pejić postiže pogodak za vodstvo 2-1. Na žalost, veselje gostujućih igrača je trajalo samo 5 minuta, jer već u 62. minuti gol za izjednačenje postiže Matej Vragolović. Tada se i igra Zagorca raspada, te nogometaši Kustošije u 70. minuti dolaze do vodstva 3-2. U 85. minuti domaćini povećavaju vodsdstvo na 4-2 a tim rezultatom i završava utakmica. Zagorec nakon 7 kola ostaje na 14. mjestu prvenstvene ljestvice sa osvojenih 5 bodova. Iduće kolo se igra u Krapini, kada u goste dolazi ekipa NK Segesta, koja se trenutno nalazi na 12. mjesti prvenstvene ljestvice sa osvojenih 7 bodova.