Zadnje objave

Kickboxing klub Krapina – na turniru “Slunj open 2017”,Arijan Šaić u svojoj prvoj polufinalnoj borbi osvojio 3. mjesto !

U sportskoj dvorani Srednje škole Slunj, 07. listopada, održan je kickboxing turnir „Slunj Open 2017“.

146 natjecatelja iz 22 kluba natjecalo se je u tri kickboxing discipline, pointfightingu, lightcontactu i kicklightu.

Iz Krapinskog kickboxing kluba, sudjelovala je najmlađa ekipa koja je u pointfightingu dala sve od sebe da se u Krapinu vrate s medaljama.

Arijan Šoić u kategoriji dječaka početnika do 28 kg, u svojoj prvoj polufinalnoj borbi nije uspio svladati protivnika iz Kutine te je osvojio 3. mjesto, ali je zato već sljedeća borba bila puno bolja i samouvjerenija pa je u kategoriji dječaka do 25 kg osvojio 2. mjesto.

Dora Skupnjak i Lara Kranjčec borile su se u istoj kategoriji djevojčica početnica do 28 kg gdje je Dora u polufinalu pobjedila protivnicu iz Bihaća i osvojila 2. mjesto, dok je Lara izgubila od djevojčice iz Siska te osvojila 3. mjesto.

Dora Skupnjak također se je borila u kategoriji djevojčica do 25 kg gdje je osvojila 2. mjesto.

Antonela Cesarec u kategoriji mlađih kadetkinja do 37 kg, nakon tri pobjede, osvaja 1. mjesto, dok u višoj kategoriji do 42 kg gubi u polufinalu i osvaja 3. mjesto.