Zadnje objave

KK Krapina – peta pobjeda u nizu mlađih kadeta KK Krapina !

Peta u nizu pobjeda mlađih kadeta KK Krapina !!!

Na gostovanju u Otočcu Krapinski košarkaši lakše su nego očekivano pobijedili KK Otočac. Od samog početka utakmice nakon tri sata vožnje malo umorni Krapinci nisu bili koncentrirani pa su imali dosta oscilacija u igri ali su ipak dobili ¼ sa plus tri. Druga četvrtina bila je izvrsna u kojoj su igrači Krapine dobili sa 4:21, pokupili sve lopte pod koševima i napravili lijepu prednost od +20 na poluvremenu. Svi igrači su imali priliku sudjelovati i dati svoj doprinos, udrugom poluvremenu pametnom igrom sačuvali su prednost koja je narasla na konačnih +29.  Ova pobjeda učvrstila je mlađe kadete Krapine na drugoj poziciji, u zadnjem kolu dolazi KK Petar Zrinski pa pozivamo sve navijače da dođu u što većem broju podržati Krapince u zadnjoj utakmici sezone Košarkaškog kluba Krapina.

Zadnje 14. kolo igra se u subotu 27.05. u 15:15 sati u Dvorani Srednje škole Krapina.

1. kolo KK Krapina – KK Hermes Analitika 73:52
  2. kolo KK Krapina – KK Podsused 102:47
  3. kolo KK Krapina – KK Dugo Selo 84:45
  4. kolo KK Jaska – KK Krapina 53:72
  5. kolo KK Otočac – KK Krapina 52:81
  IV. Ml. Kadetska liga Ukp. Pob. Por. Kod kuće U gostima Koš. post. Koš. prim. Koš. raz. Bod
8.  KK Petar Zrinski 11 1 10 1 – 5 0 – 5 350 686 -336 12

Daniel Strehovec najbolji je strijelac lige sa postignutih 284 koša, Martin Benc na 14. mjestu, Leon Hojski  na 15., Patrik Maleković na 21., Hrvoje Strehovec na 24.

Završna tablica II. Juniorske ženske lige u sezoni 2016./2017.

Košarkašice KK Krapine izborile plasman u I. juniorsku ligu !!!

Igračica KK Krapine Vlatka Bilaluvjerljivo je najbolji strijelac lige sa postignutih 165 koševa, na 4. mjestu sa postignutih 107 koševa je Jana Hršak, na 6. mjestu Tina Klasić sa 82 koša i na 10. Mjestu Lana Horvat sa 62 koša.

#   II. Juniorska ŽKL Ukp. Pob. Por. Kod kuće U gostima Koš. post. Koš. prim. Koš. raz. Bod
1.  KK Krapina 8 5 3 3 – 1 2 – 2 459 453 +6 13
2.  ŽKK Orka 7 5 2 3 – 0 2 – 2 406 313 +93 12
3.  ŽKK Croatia 2006 8 4 4 3 – 1 1 – 3 343 349 -6 12
4.  ŽKK Dubrava BLC 7 4 3 1 – 2 3 – 1 308 306 +2 11
5.  ŽKK Karlovac 8 1 7 0 – 5 1 – 2 330 425 -95 9

Završna tablica IV. Kadetske lige u sezoni 2016./2017.

Kadeti Krapine sa pomlađenom ekipom zauzeli  odlično 4. mjesto!

#   IV. Kadetska liga – Klub Ukp. Pob. Por. Kod kuće U gostima Koš. post. Koš. prim. Koš. raz. Bod
1.  KK Šanac 18 18 0 9 – 0 9 – 0 1437 766 +671 36
2.  KK Pešća Cedevita 18 15 3 9 – 1 6 – 2 1080 715 +365 33
3.  KK Ivanić 18 12 6 7 – 2 5 – 4 1129 898 +231 30
4.  KK Krapina 18 11 7 5 – 4 6 – 3 1062 970 +92 29
5.  KK Duga Resa 18 9 9 6 – 3 3 – 6 1004 808 +196 27
6.  KK Bosco Zrinjevac 1937 18 9 9 5 – 4 4 – 5 1049 942 +107 27
7.  KK Jaska 18 6 12 4 – 5 2 – 7 750 811 -61 24
8.  KK Vučići 17 6 11 3 – 5 3 – 6 802 900 -98 23