Zadnje objave

Nastavlja se uspješan niz seniora NK Zagorec u 3. HNL- zapad. NK Zagorec – NK Stupnik 3 – 0 !

IMG_1041

U subotu 21.03.2015. godine, na igralištu NK Zagorec , u Podgori odigrano je 19. kolo 3. Hrvatske nogometne lige-zapad za seniore. Nogometaši NK Zagorec ponovo su odigrali jednu odličnu utakmicu i rezultatom 3 – 0 pobijedili ekipu NK Stupnik. Prvi pogodak za domaćina nakon gužve u šesnaestercu gostiju postigao je u 12. minuti utakmice Denis Švaljek. Već nakon četiri minute, u 16. minuti pogodak za domaćina postiže još jedan Denis, ovaj puta Denis Cerovec, a golom ponajboljeg igrača Zagorca Matije Matka u 51 minuti  potvrđen je i konačni rezultat utakmice 3 – 0. Za ekipu Zagorca zaigrali su : Hadžić, Cvrtila,Deak,Cerovec,Čunčić,Kunštek,Marijanović,Malarić M, Malarić D. ,Švaljek,Matko,Majcenić,Kavač,Vuzem,Strabić,Al Tharwan,Veneti,Hanžić. Iduće kolo igra se u Puli, kada nogometaši Zagorca igraju protiv trenutno šestoplasirane ekipe NK Istra 1961.