Zadnje objave

Nova pobjeda seniora NK Zagorec u gostima, NK HAŠK – NK Zagorec 2-4 !

U 12. kolu 3. Hrvatske nogometne lige-Zapad, u utakmici odigranoj u Zagrebu, seniori NK Zagorec došli su do nove pobjede, ovaj puta nad ekipom HAŠK, Zagreb.  Do prvog pogotka gosti iz Krapine došli su već u 11.minuti, a pogodak je postigao odlični Filip Hanžić.  Uskoro je uslijedio još jedan”hladan tuš” za domaćine jer već nakon 5 minuta novi gol za Zagorec postiže Stjepan Poljak. Na 2-1 smanjuje igrač HAŠK-a Ante Antić Čulo, u 32. minuti, a tim se rezultatom ide i na odmor. U 69. miniti gol za izjednačenje postiže Mirko Šugić. Novi pogodak za Zagorec ekipe Zagorca u 87. minuti postiže Matija Smrekar. A konačni rezultat nakon pogotka igrača NK Zagorec, Dine Postonjskog u sudačkoj nadoknadi NK HAŠK-NK Zagorec 2-4. Ovom pobjedom nogometaši Zagorca osvojili su nova 3 boda i trenutno zauzimaju 4. mjesto prvenstvene ljestvice.