Zadnje objave

Novi uspjeh mladih članova Kick boxing kluba Krapina – dvoje natjecatelja, osvojenih 5 medaalja !

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Kickboxing turnir za sve uzraste u disciplinama pointfighting, lightcontact i kicklight „Internacionalni kup Slunj open 2016“ održan je 11. lipnja u sportskoj dvorani u Slunju. Natjecalo se je 140 natjecatelja u 205 kickboxing startova iz 21 kluba.
Za kickboxing klub Krapina u disciplini pointfighting natjecali su se Borna Topolovec i Antonela Cesarec.
Borna Topolovec u kategoriji djece početnika do 25 kg osvojio je 3. mjesto, dok je u kategoriji dječaka do 22 kg osvojio srebrnu medalju.
Antonela Cesarec sa četiri pobjede osvojila je 1. mjesto u kategoriji djevojčica do 32 kg, 1. mjesto u kategoriji djevojčica +32 kg te prvo mjesto u mlađim kadetkinjama do 32 kg. Za svoj izvrstan rezultat nagrađena je i peharom za najbolju djevojčicu turnira.