Zadnje objave

Odigrano 15. kolo 3. HNL-središte, Jarun – Zagorec 1-1 !

Odigrano je 15. kolo HNL-središte, u kojem su nogometaši NK Zagorec u gostima odigrali neriješeno, rezultatom 1-1 a protivnik je bila ekipa NK Jarun. Gosti iz Krapine su poveli u prvoj minuti nadoknade prvog poluvremena golom Marka Mlinarića i kada se već mislilo da će Zagorec otići u Krapinu s tri boda u 5 minuti nastavka drugog poluvremena gol za domaćine postiže Toni Šoša. Utakmica se igrala 98 minuta a obilježilo ju je čak 7 žutih kartona. NK Zagorec se trenutno nalazi na 6. mjestu prvenstvene ljestvice i ima 21 boda, dok se na čelu prvenstvene ljestvice nalazi ekipa Vinogradara koja ima 34 boda. Iduće kolo ekipa Zagorca igra na domaćem terenu protiv ekipe NK Trnje koje se nalazi na pretpostljednjem mjestu prvenstvene ljestvice