Zadnje objave

Održan Međunarodni kickboxing turnir Croatia open 2016. !

U sportskoj dvorani Sutinska vrela u Zagrebu, 17. prosinca održan je zadnji ovogodišnji međunarodni kickboxing turnir „Croatia Open 2016“. Natjecalo se je 613 boraca iz 87 klubova, a članovi Kickboxing kluba Krapina u point fightingu postigli su sljedeće rezultate:
Borna Topolovec -22 kg među dječacima osvojio je 1. mjesto, a njegov mlađi brat Patrik Topolovec u svojoj kategoriji do 19 kg nije imao protivnika pa je u kategoriji do 22 kg osvojio 2. mjesto. Borna je sreću također okušao i u kategoriji dječaka do 25 kg gdje je osvojio 2. mjesto
Dora Skupnjak među djevojčicama do 22 kg deklasirala je protivnicu pobijedivši je sa 6:0 i osvojila je 1. mjesto.
Vinka Novački među djevojčicama do 25 kg okitila se je brončanom medaljom dok je Antonela Cesarec među djevojčicama preko 32 kg osvojila 2. mjesto.
David Balon nakon duže natjecateljske pauze vratio se je na tatami u kategoriji starijih kadeta do 57 kg, ali gubi u četvrtfinalnoj borbi i osvaja 5. mjesto.
Robert Cesarec, naš jedini seniorski predstavnik, u kategoriji -79 kg nakon izvrsne borbe u finalu gubi sa tri poena razlike i tako osvaja 2. mjesto.