Zadnje objave

Održano 2. izdanje “Zagorske magistrale” !

29. veljače održano je 2. izdanje trail utrke Zagorska magistrala u organizaciji Tk Maraton Krapina. Natjecalo se na dvije dionice, na dužoj dionici Veliki medvjed u dužini od 27 km sa startom u Zaboku i ciljem u Krapini te kraćoj u dužini od 7 km sa startom i ciljem kod OŠ Ljudevita Gaja u Krapini. Po hladnom i na pojedinim dijelovima staza vjetrovitom vremenu nastupilo je ukupno 106 natjecateljica i natjecatelja, 55 na dionici Veliki medvjed i 51 na dionici Mali krap.

Na dionici Veliki medvjed očekivana pobjeda Nikole Špoljara iz Ak Zabok s novim rekordom staze koji sada iznosi 2:10:26. U ženskoj konkurenciji pobijedila je Ivana Gašpić u vremenu od 3:25:08.

Na Malom krapu pobijedio je Željko Kliček u vremenu od 0:40:57 dok je u ženskoj konkurenciji pobijedila Dijana Janžek u vremenu od 0:49:33. Oboje su svojim nastupom postavili nove rekorde staze.