Zadnje objave

Rezultati turnira u standardnim i latinoameričkim plesovima

Međunarodni bodovni turnir Hrvatskog sportskog plesnog saveza u standardnim i latinoameričkim plesovima održao se 14. veljače 2015. u sportskoj dvorani Srednje škole Krapina u organizaciji sportskog plesnog kluba “Habanera – Krapina”. Na turniru je kroz dan nastupilo 80 parova u 9 starosnih kategorija i 6 kvalitativnih razreda iz Slovenije, Mađarske i Hrvatske. Natjecanje je s tribina pratilo 400 gledatelja.

Rezultati najjačih kategorija:

 

Standardni plesovi

 

– kategorija veterani III, konkurencija 1 par

  1. Arsen Jahoda i Ljubica Jahoda, PK Spin, Zagreb

 

– kategorija veterani II, konkurencija 1 par

  1. Robert Preininger i Simona Preininger, PK Podčetrtek, Slovenija

 

– kategorija odraslih, konkurencija 4 para

  1. Artur Posedkin i Deborah Šuker, PK Spin, Zagreb
  2. Marko Mrkić i Emilija Damić, ŠPK Optimus, Zagreb
  3. Ivan Ratković i Valentina Žugičić. ŠPK Optimus, Zagreb

 

– kategorija starije mladeži, konkurencija 12 parova

  1. Bálint-Máté Temesvári i Paula Hude, SPK Harmony, Zagreb – viceprvaci nedavno održanog Hungarian Opena 2015. u Budimpešti
  2. Tin Sanjković i Milana Chekanova, SPK Varaždin – pobjednici nedavno održanog Hungarian Opena 2015. u Budimpešti
  3. Hrvoje Veličković i Karla Nikolovski, ŠPK Zagreb

 

– kategorija mladeži, konkurencija 5 parova

  1. Patrik Seretin i Ema Pilić, ŠPK Optimus, Zagreb
  2. Ivan Devčić i Petra Kolarić, ŠPK Optimus, Zagreb
  3. Luka Krvarić i Vea Rendulić, ŠPK Optimus, Zagreb

 

– kategorija mlađe mladeži, konkurencija 1 par

  1. Filip Franić i Vanesa Augustić, ŠPK Zagreb

 

– kategorija osnovaca, konkurencija 5 parova

  1. Jan Nemarnik i Nika Karačić, ŠPK Zagreb
  2. Leonardo Petrović i Marta Marki, ŠPK Zagreb
  3. Roko Šustić i Nera Šustić, ŠPK Petrinia, Petrinja

 

– kategorija mlađih osnovaca, konkurencija 4 para

  1. Dan Hude i Rea Motl Šatalić, SPK Harmony, Zagreb
  2. Nikola Marki i Leona Kovačević, ŠPK Zagreb
  3. Karlo Juran i Ida Palenik, PK Bolero, Zagreb

 

 

Latinoamerički plesovi

 

– kategorija veterani III, konkurencija 1 par

  1. Arsen Jahoda i Ljubica Jahoda, PK Spin, Zagreb

 

– kategorija veterani II, konkurencija 1 par

  1. Senad Pekić i Sonja Belamarić, PK Bolero, Zagreb

 

– kategorija odraslih, konkurencija 5 parova

  1. Gordan Vogleš i Iva Zajec, ŠPK Optimus, Zagreb
  2. Artur Posedkin i Deborah Šuker, PK Spin, Zagreb
  3. Marko Mrkić i Emilija Damić, ŠPK Optimus, Zagreb

 

– kategorija starije mladeži, konkurencija 8 parova

  1. Bálint-Máté Temesvári i Paula Hude, SPK Harmony, Zagreb
  2. Tin Sanjković i Milana Chekanova, SPK Varaždin
  3. Brando Koch i Helena Žinić, PK D&D, Osijek

 

– kategorija mladeži, konkurencija 4 para

  1. Patrik Seretin i Ema Pilić, ŠPK Optimus, Zagreb
  2. Ivan Devčić i Petra Kolarić, ŠPK Optimus, Zagreb
  3. Karlo Tumpić i Leona Pernjek, ŠPK Ritam, Zagreb

 

– kategorija mlađe mladeži, konkurencija 1 par

  1. Filip Franić i Vanesa Augustić, ŠPK Zagreb

 

– kategorija osnovaca, konkurencija 4 para

  1. Jan Nemarnik i Nika Karačić, ŠPK Zagreb
  2. Leonardo Petrović i Marta Marki, ŠPK Zagreb
  3. Antonio Pecigus i Lara Pecigus, ŠPK Ritam, Zagreb

 

– kategorija mlađih osnovaca, konkurencija 4 para

  1. Dan Hude i Rea Motl Šatalić, SPK Harmony, Zagreb
  2. Nikola Marki i Leona Kovačević, ŠPK Zagreb
  3. Karlo Juran i Ida Palenik, PK Bolero, Zagreb

 

Iz sportskog plesnog kluba “Habanera – Krapina” nastupilo je devet plesnih parova. Hrvoje Zgorelec i Dunja Kastelan plasirali su se u finale u oštroj konkurenciji od osam parova u najjačoj kategoriji starije mladeži. Domagoj Duilo i Karmen Krašić osvojili su zlatnu medalju u mladeži, Patrik Šucko i Nika Inkret srebrnu, a Sven Gretić i Nika Majsec brončanu medalju u osnovcima. Hrabro su nastupili još i Sven Leško i Asja Puh, te Noa Vidović i Emily Vrhovec.

 

Slika 1. Novi mladi plesni parovi ŠPK “Habanera – Krapina”

 

Slika 2. Hrvoje Zgorelec i Dunja Kastelan, članovi ŠPK “Habanera – Krapina” koji su se plasirali u finale starije mladeži

 

Slika 3. Proglašenje pobjednika u latinoameričkim plesovima u kategoriji odraslih

 

Slika 4. Tin Sanjković i Milana Chekanova, SPK Varaždin, pobjednici nedavno održanog Hungarian Opena 2015. u Budimpešti

 

Slika 5. Bálint-Máte Temesvári i Paula Hude, SPK Harmony, Zagreb, viceprvaci nedavno održanog Hungarian Opena 2015. u Budimpešti

 

Slika 6. Svečani defile prije finalnog dijela natjecanja

 

Slika 7. Pozdrav predsjednika Hrvatskog sportskog plesnog saveza Božidara Čavale plesnim parovima

 

Slika 8. Svečani defile prije finalnog dijela natjecanja

 

Slika 9. Patrik Šucko i Nika Inkret, članovi ŠPK “Habanera – Krapina”

 

Slika 10. Sven Gretić i Nika Majsec, članovi ŠPK “Habanera – Krapina”

 

Slika 11. Sven Gretić i Nika Majsec, Sven Leško i Asja Puh, članovi ŠPK “Habanera – Krapina”

 

Slika 12. Sven Leško i Asja Puh, Sven Gretić i Nika Majsec, članovi ŠPK “Habanera – Krapina”

 

Slika 13. Patrik Šucko i Nika Inkret, Sven Gretić i Nika Majsec, članovi ŠPK “Habanera – Krapina”

Ostavite komentar

Vaša e-mail adresa neće biti nigdje prikazana.


*