Zadnje objave

Seniori NK Zagorec nastavljaju s uspješnim nizom predvođeni Matijom Smrekarom i Filipom Hanžićem !

U 11. kolu 3. Hrvatske nogometne lige-zapad, seniori NK Zagorec su na domaćem terenu pred stotinjak vjernih navijača došli su do nove pobjede U goste im je došla ekipa NK Dugo Selo.   Do prvog pogotka domaći igrači došli su već u drugoj minuti kada gol postiže Stjepan Poljak. Uskoro je uslijedi”hladan tuš” jer je u 13. minuti dosuđen kazneni udarac s 11 metara za goste iz Dugog Sela koji uspješno realizira Ivan Grgić. Za novo vodstvo ekipe Zagorca u 30. minuti gol postiže Mihael Turniški. Na poluvrijeme se ide rezultatom 2-1. Do kraja utakmice u listu strijelaca se upisuju još i  Matija Smrekar u 54. minuti te Filip Hanžić u 62. minuti. Utakmica je završila pobjedom Zagorca i rezultatom 4-1.