Zadnje objave

Seniori NK Zagorec sudjeluju na Memorijalu “Drago Parać” koji se održava u Zagrebu u organizaciji NK Dubrava Tim Kabel!

U prvoj odigranoj utakmici na Memorijalu “Drago Parać” seniori NK Zagorec su izgubili od domaćina, ekipe Dubrava Tim Kabel.
U utakmici odigranoj protiv domaćina,  drugoligaša – Dubrave Tim Kabel, igrači Zagorca su odlično ušli u utakmicu, a rezultat toga je bilo vodstvo na poluvremenu od 1:0 zgoditkom Matije Smrekara. U  nastavku utakmice su gosti iz Krapine malo popustili, te dozvolili domaćinima da prvo izjednače, a zatim u posljednjim trenucima susreta, i preokrenu rezultat. Unatoč porazu, trener Bartolić je zadovoljan viđenim.
Slijedi utakmica za plasman, koja će se igrati u subotu, a protivnik je još jedan drugoligaš, Hrvatski Dragovoljac.