Zadnje objave

TK Maraton – održano posljednje kolo zimske lige”Trofej Crne kraljice 2018.”

22. 3. 2018. na stazi Krapinskog cenera održano je posljednje 10. kolo ovogodišnje zimske lige Trofej Crne kraljice 2018. Natjecanje koje služi popularizaciji trčanja kao zdravog načina života. Natjecanje je koje okuplja prijatelje na sportskim druženjima četvrtkom uvečer, a i služi kao kvalitetna trkačka baza za nadolazeću sezonu. Natjecalo se na dionicama od 5 i 10 kilometara popularno nazvanima po povijesnim i legendarnim osobama iz bogate kulturne i povijesne krapinske baštine. Petica Barbare Celjske, Crne kraljice i Krambergerovih deset po Dragutinu Gorjanoviću Krambergeru. Tako povezujemo povijest, kulturu zdravog življenja i sport.
Posljednje kolo okupilo je 25 natjecateljica i natjecatelja, a kroz 10 kola lige natjecalo se ukupno 58 sudionica i sudionika.
1. mjesto u ligi u ženskoj konkurenciji na dionici Petica Barbare Celjske s ukupno osvojenih 95 bodova iz 9 nastupa osvojila je Helena Krstić. 2. mjesto pripalo je Marti Puljek (88 bodova iz 6 nastupa), dok je 3. bila Tajana Vdović (58 bodova iz 5 nastupa). Sve tri natjecateljice su članice Tk Maraton Krapina.
U muškoj konkurenciji na 5 km 1. mjesto pripalo je Svenu Šemovčanu (107 bodova, 9 nastupa) iz Ak Zabok, 2. mjesto osvojio je Igor Visinski (90 bodova, 6 nastupa) Svenov klupski kolega, a 3. mjesto osvojio je Ante Radak (76 bodova, 8 nastupa) iz Tk Maraton Krapina.
Na Krambergerovih deset u ženskoj konkurenciji 1. mjesto osvojila je Lucija Mlakar (30 bodova, 2 nastupa) iz Zagorje Adventure Teama dok je 2. mjesto osvojila Ana Gorup Hršak (13 bodova, 1 nastup) iz Tk Maraton Krapina.
U muškoj konkurenciji 1. mjesto osvojio je Danijel Valek koji je u 10 nastupa osvojio nedostižnih 113 bodova iz Tk Maraton Krapina, 2. je bio njegov klupski kolega Kruno Frljužec (105 bodova, 9 nastupa). 3. mjesto osvojio je Krešimir Žlepalo nastupivši 8 puta s osvojena 84 boda.