Zadnje objave

U organizaciji Kick boxing kluba Krapina, u sklopu manifestacije, 3. Dani krapinskog sporta održan turnir

 

IMG_3422IMG_3421IMG_3417IMG_3494

U sklopu manifestacije III. Dani krapinskog sporta 2015., Kick boxing klub Krapina, organizirao je u Krapini 13.09. prvenstvo Krapinsko-zagorske županije u kickboxing disciplinama pointfighting i light contactu. Sudjelovala su tri zagorska kluba: Kickboxing klub Zmaj iz Bedekovčine, Kickboxing klub Bušido iz Svetog Križa Začretja te domaćin i suorganizator Kickboxing klub Krapina. Nagrade natjecateljima osigurao je Krapinski sportski savez. Sve sportašice i sportaše u ime domaćina, pozdravio je zamjenik gradonačelnika Krapine Dragutin Kozina, koji je ujedno i otvorio turnir.

U pointfighting disciplini iz Začretja je stiglo 5 natjecatelja, iz Bedekovčine 12, a iz Krapine 7, a ostvareni su sljedeći rezultati:

U kategoriji djece do 32 kg
1. Mjesto Antonela Cesarec – Krapina
2. Mjesto Maksim Šenjug – Bedekovčina
3. Mjesto Leon Krklec – Krapina
U kategoriji dječaka + 32 kg
1. Mjesto Andrija Krklec – Krapina
2. Mjesto Josip Nežmahen – Krapina
U kategoriji djevojčica +32 kg
1. Mjesto Tanja Zajec – Začretje
2. Mjesto Korina Tušek – Začretje
U kategoriji mlađih kadetkinja do 47 kg
1. Mjesto Ana Sovec – Bedekovčina
2. Mjesto Nadja Zajec – Začretje
3. Mjesto Antonija Grgurić – Krapina
U kategoriji mlađih kadeta do 47 kg
1. Mjesto David Balon – Krapina
2. Mjesto Renato Jurina – Bedekovčina
U kategoriji starijih kadeta do 52 kg
1. Mjesto Patrik Ferenčić – Bedekovčina
2. Mjesto Stjepan Sedak – Bedekovčina
U kategoriji starijih kadeta + 69 kg
1. Mjesto Dominik Majerić – Začretje
2. Mjesto Stjepan Sopina – Začretje
U kategoriji juniorki do 60 kg
1. Mjesto Olivija Ledinščak – Bedekovčina
2. Mjesto Antonela Hren – Bedekovčina
U kategoriji juniora do 74 kg
1. Mjesto Ivan Sovec – Bedekovčina
2. Mjesto Karlo Stubičan- Bedekovčina
U kategoriji juniorki + 65 kg
1. Mjesto Diana Frank – Bedekovčina
2. Mjesto Ana Cesarec – Krapina
U kategoriji seniora -79 kg
1. Mjesto Ognjen Ledinščak – Bedekovčina
2. Mjesto Danijel Car – Bedekovčina

U light contactu borili su se natjecatelji iz Kickboxing kluba Zmaj, njih 10, i jedna natjecateljka iz Krapine.

U kategoriji starijih kadeta -52 kg
1. Mjesto Patrik Ferenčić – Bedekovčina
2. Mjesto Stjepan Sedak – Bedekovčina
U kategoriji juniora -74 kg
1. Mjesto Ivan Sovec -Bedekovčina
2. Mjesto Karlo Stubičan – Bedekovčina
U kategoriji juniorki -60 kg
1. Mjesto Olivija Ledinšćak – Bedekovčina
2. Mjesto Antonela Hren – Bedekovčina
U kategoriji juniorki + 65 kg
1. Mjesto Diana Franke – Bedekovčina
2. Mjesto Ana Cesarec – Krapina
U kategoriji seniora -74 kg
1. Mjesto Ognjen Ledinščak – Bedekovčina
2. Mjesto Mirko Komar – Bedekovčina
3. Mjesto Danijel Car – Bedekovčina

Najbolji natjecatelji turnira su:

U kategoriji djece Antonela Cesarec – Krapina
U kategoriji mlađih kadetkinja Ana Sovec – Bedekovčina
U kategoriji mlađih kadeta David Balon – Krapina
U kategoriji starijih kadeta Patrik Ferenčić – Bedekovčina
U kategoriji juniorki Diana Franke- Bedekovčina
U kategoriji seniora Ognjen Ledinšćak – Bedekovčina

Nagrade najboljima podijelili su dogradonačelnik grada Krapine, Dragutin Kozina i predsjednik Krapinskog sportskog saveza, Saša Kundih.

Ostavite komentar

Vaša e-mail adresa neće biti nigdje prikazana.


*