Ime športskog kluba: Kickboxing klub “Krapina”

Tajnica: Silvija Hršak

Mob: 0915818333

Mail: cesarec@kickboxing.hr; silvija@kickboxing.hr; ivan.cesarec1@gmail.com; silvija.hrsak@gmail.com

IBAN: HR742360000-1101329763

Antonela Cesarec, članica KBK Krapina- viceprvakinja svijeta u kategoriji mlađih kadetkinja do 47 kg, disciplina “point fighting”!

2. listopada 2018

Jesolo, Italija od 15-26. rujna 2018. WAKO CADETS & JUNIORS WORLD CHAMPIONSCHIPS 2018. Na svjetskom kickboxing prvenstvu za mlađe dobne skupine održanom u Jesolu/Italija/u svim disciplinama nastupilo je 2319 sportaš iz 65 država. Jedna od članica Hrvatske reprezentacije, Antonela Cesarec, nastupila je u disciplini point fighting među ... [ pročitaj više ]

Kickboxing klub Krapina – Antonela Cesarec osvojila 1. mjesto u disciplini point-fighting, kategorija do 42 kg !

23. travnja 2018

Austrijski Innsbruck ovaj je vikend bio domaćin kickboxing svjetskog kupa THE AUSTRIAN CLASSICS 2018 na kojem su borci iz 28 država i 220 klubova prijavili 2124 kickboxing startova. Jedan od klubova sudionika iz Hrvatske, bio je i Kickboxing klub Krapina čija se članica Antonela Cesarec natjecala u point fightingu u dvije težinske kategorije ... [ pročitaj više ]

Antonela Cesarec, članica KBK Krapina vratila se iz Italije s dva odličja, brončanom i zlatnom medaljom !

23. siječnja 2018

S prvog ovogodišnjeg kickboxing turnira „Golden glove“ održanog u Talijanskom gradu Conegliano, među 516 natjecatelja koji su se natjecali u 952 starta iz 12 država i 85 klubova, Antonela Cesarec vraća se s jednim zlatom i jednom broncom oko vrata. U kategoriji point fightinga do 42 kg osvojila je 1. mjesto dok je u višoj kategoriji do ... [ pročitaj više ]

KBK Krapina – uspješni na turniru “Topusko open”

30. listopada 2017

Ovaj vikend su članovi Kickboxing kluba Krapina sudjelovali na kickboxing turniru “Topusko Open” a na kojem su osvojili jedno drugo i tri treća mjesta. Na turniru je sudjelovalo 284 natjecatelja iz 32 kluba, a članovi KBK Krapina natjecali su se u disciplini point fighting. Arijan Šaić je među djecom početnicima do 32 kg osvojio ... [ pročitaj više ]

Kickboxing klub Krapina – na turniru “Slunj open 2017”,Arijan Šaić u svojoj prvoj polufinalnoj borbi osvojio 3. mjesto !

12. listopada 2017

U sportskoj dvorani Srednje škole Slunj, 07. listopada, održan je kickboxing turnir „Slunj Open 2017“. 146 natjecatelja iz 22 kluba natjecalo se je u tri kickboxing discipline, pointfightingu, lightcontactu i kicklightu. Iz Krapinskog kickboxing kluba, sudjelovala je najmlađa ekipa koja je u pointfightingu dala sve od sebe da se u Krapinu ... [ pročitaj više ]

Prvi osposobljeni voditelji kickboxinga u Zagorju !