Ime športskog kluba: NK “Zagorec“ Krapina

Adresa: Podgora Krapinska bb, 49000 Krapina.

Predsjednik: Damir Belošević, dipl. oec.

Tajnik: Mirko Šoštarić – Mob: 091/2016003

E-mail: nk.zagorec1919@kr.t-com.hr; drazen.simunic@varjacic.hr

IBAN: HR3723600001101544120

Seniori NK Zagorec sudjeluju na Memorijalu “Drago Parać” koji se održava u Zagrebu u organizaciji NK Dubrava Tim Kabel!

30. siječnja 2020

U prvoj odigranoj utakmici na Memorijalu “Drago Parać” seniori NK Zagorec su izgubili od domaćina, ekipe Dubrava Tim Kabel. U utakmici odigranoj protiv domaćina,  drugoligaša – Dubrave Tim Kabel, igrači Zagorca su odlično ušli u utakmicu, a rezultat toga je bilo vodstvo na poluvremenu od 1:0 zgoditkom Matije Smrekara. U  ... [ pročitaj više ]

Odigrano 15. kolo 3. HNL-središte, Jarun – Zagorec 1-1 !

2. prosinca 2019

Odigrano je 15. kolo HNL-središte, u kojem su nogometaši NK Zagorec u gostima odigrali neriješeno, rezultatom 1-1 a protivnik je bila ekipa NK Jarun. Gosti iz Krapine su poveli u prvoj minuti nadoknade prvog poluvremena golom Marka Mlinarića i kada se već mislilo da će Zagorec otići u Krapinu s tri boda u 5 minuti nastavka drugog ... [ pročitaj više ]

Veterani NK Zagorec – Krapina, prvaci Hrvatske !

2. listopada 2018

U Poreču je prošli vikend održano 19. prvenstvo veterana HNS-a na kojem su i ove godine zaigrali i veterani krapinskog Zagorca.  Ove godine se okupio rekordan broj ekipa/čak 30 /. U tako jakoj  konkurenciji veterani NK Zagorec su ostvarili 6 pobjeda u  6 utakmica, te su zasluženo osvojili naslov prvaka Hrvatske. Veterani NK Zagorec su već ... [ pročitaj više ]

NK Zagorec – uspješan vikend svih kategorija NK Zagorec !

2. svibnja 2017

REZULTATI PRVENSTVENIH UTAKMICA PO KATEGORIJAMA SENIORI – 24. KOLO ZAGOREC – VINOGRADAR 1:0 STRIJELAC:Darko Kunštek JUNIORI JARUN – ZAGOREC ODGOĐENO KADETI JARUN – ZAGOREC ODGOĐENO PIONIRI ZAGOREC – STUBICA 8:0 STRIJELCI: Mateo Landripet 2x , Josip Petrović 2x, Lovro Zajec 2x, Karlo Gregurić i Branko Artić MLAĐI PIONIRI – I ... [ pročitaj više ]