Ime športskog kluba: NK “Zagorec“ Krapina

Adresa: Podgora Krapinska bb, 49000 Krapina.

Predsjednik: Damir Belošević, dipl. oec.

Tajnik: Mirko Šoštarić – Mob: 091/2016003

E-mail: nk.zagorec1919@kr.t-com.hr; drazen.simunic@varjacic.hr

IBAN: HR3723600001101544120

Nogomet – seniori, NK Zagorec – NK Maksimir 2 – 2 !

27. ožujka 2017

NK ZAGOREC – SENIORI SENIORI NK Zagorec odigrali su 19. Kolo 3 HNL – Zapad u kojem su ugostili ekipu NK Maksimira. Poveli su gosti pogotkom Filipa Hodaka već u 7. Minuti utakmice.Deset minuta kasnije, gol za izjednačnje postigao je Matija Smrekar. Na žalost, u 31 minuti gosti ponovo postižu gol za vodstvo 2-1. Dvije minute prije kraja ... [ pročitaj više ]

NK Zagorec – javni poziv za izbor trenera seniorske ekipe !

13. prosinca 2016

Na 2. sjednici Izvršnog odbora nogometnog kluba „Zagorec“ Krapine održanoj 11.12.2016. godine donešena je odluku o raspisivanju javnog “Poziva za izbor trenera seniorske ekipe NK Zagorec”, a koja se natječe u 3. HNL-zapad Uvjeti za prijavu: Životopis Najmanje Uefa A licenca Program rada   Prijave dostaviti do ... [ pročitaj više ]

NK Zagorec, rezultati odigranih utakmica, vikend 12/13.11.2016.

14. studenoga 2016

REZULTATI UTAKMICA PO KATEGORIJAMA SENIORI JADRAN – ZAGOREC 3:0 JUNIORI ZAGOREC – MOSLAVINA ODGOĐENO RADI KIŠE KADETI ZAGOREC – MOSLAVINA ODGOĐENO RADI KIŠE PIONIRI ZAGOREC – MLADOST (Zabok) ODGOĐENO RADI KIŠE ML. PIONIRI – I LOBOR – ZAGOREC ODGOĐENO RADI KIŠE NAJAVA UTAKMICA  SENIORI ZAGOREC  –  KRK SUBOTA  19.11.2016.  ... [ pročitaj više ]

Seniori NK Zagorec i dalje bez pobjede !

5. studenoga 2016

Odigrane su utakmice i postignuti slijedeći rezultati ; SENIORI DUGO SELO – ZAGOREC 2:0 JUNIORI ZAGOREC – JARUN 3:1 STRIJELCI:Dominik Martinjak, Patrik Pasariček i Mihael Turniški KADETI ZAGOREC – JARUN 4:2 STRIJELCI:Petar Boronjek 2x, Matej Hoić i Karlo Rogina PIONIRI GAJ MAČE – ZAGOREC 0:10 STRIJELCI:Silvio Ferček 3x, Ivan Janžek ... [ pročitaj više ]