Ime športskog kluba: Športski plesni klub Habanera Krapina

Adresa: Kralja Tomislava 57, 49000 Krapina

E-mail: Pavic-stop@kr.t-com.hr

IBAN: HR4323600001102113790

Novosti iz Športsko-plesnog kluba Habanera-Zagorje, Krapina

23. studenoga 2016

Proteklog vikenda plesači SPK Habanera-Zagorje nastupili su na bodovnom turniru u Zagrebu te ostvarili ove rezultate: U kategoriji osnovaca : – Kristijan Kveštak i Greta Ciglenečki osvojili su drugo mjesto u standardnim plesovima i treće u latinoameričkim plesovima – Sven Gretić i Nika Majsec osvojili su peto mjesto u ... [ pročitaj više ]

Mladi plesači PK Habanera-Krapina srebrni u Križevcima !

28. travnja 2015

Plesači ŠPK Habanera Krapina u subotu 25.4.2015. nastupili su na bodovnom turniru u Križevcima i ostvarili su slijedeće rezultate: U kategoriji osnovaca drugo mjesto i  srebrnu medalju u latinoameričkim plesovima osvojili su Nika Majsec i Sven Gretić.  U kategoriji starije mladeži, Magdalena Potočnjak i Nikola Šeb su također osvojili ... [ pročitaj više ]

Članovi Športskog plesnog kluba Habanera-Krapina, na bodovnom turniru u Zagrebu ostvarili odlične rezultate!

14. travnja 2015

U SUBOTU 11.04.2015. ČLANOVI ŠPK HABANERA KRAPINA,NASTUPILI SU NA BODOVNOM TURNIRU U ZAGREBU I OSTVARILI ODLIČNE REZULTATE. U KATEGORIJI MLAĐIH OSNOVACA BRONČANU MEDALJU U STANDARDNIM PLESOVIMA OSVOJILI SU EMILY VRHOVEC I NOA VIDOVIĆ. U KATEGORIJI OSNOVACA SREBRNU MEDALJU U STANDARDNIM PLESOVIMA OSVOJILI SU NIKA MAJSEC I SVEN GRETIĆ,A NIKA ... [ pročitaj više ]

Rezultati turnira u standardnim i latinoameričkim plesovima

17. veljače 2015

Međunarodni bodovni turnir Hrvatskog sportskog plesnog saveza u standardnim i latinoameričkim plesovima održao se 14. veljače 2015. u sportskoj dvorani Srednje škole Krapina u organizaciji sportskog plesnog kluba “Habanera – Krapina”. Na turniru je kroz dan nastupilo 80 parova u 9 starosnih kategorija i 6 kvalitativnih razreda ... [ pročitaj više ]

U organizaciji Športskog plesnog kluba Habanera-Krapina, na Dan zaljubljenih, održan je Međunarodni bodovni turnir u standardnim i latinoameričkim plesovima!

16. veljače 2015

Na Dan zaljubljenih, 14. veljače , u organizaciji Športskog plesnog kluba Habanera- Krapina,pred otprilike 400 gledatelja, održan je  Međunarodni bodovni turnir Hrvatskog sportskog plesnog saveza u standardnim i latinoameričkim plesovima. Na turniru je nastupilo 80 parova u 9 starosnih kategorija i 6 kvalitativnih razreda iz Slovenije, ... [ pročitaj više ]

31. listopada 2014

Ako ste propustili našu humanitarnu plesnu reviju u lipnju, klikom na ovaj Youtube link, sada imate priliku pogledati cijelu reviju ili svaki nastup pojedinačno! Skupili smo najbolje hrvatske plesne parove, pozvali i glazbene goste, a svi oni pomogli su nam stvoriti ovaj vrhunski zabavni program. Sve to, naravno, s humanitarnim ciljem – ... [ pročitaj više ]