Zadnje objave

Uspješan vikend NK Zagorec !

SENIORI

ZELINA – ZAGOREC – 1:2

U 24. kolu 3. Hrvatske nogometne lige-zapad, seniori NK Zagorec su u gostima pobijedili ekipu Zeline rezultatom 2 – 1, iako ne baš tako lako, kako se pretpostavljalo. Poveli su igrači Zagorca golom Matije Matka u 56.  minuti, a već nakon samo 7 minuta , u 63. minuti, golom Vidovića, domaći su izjednačili. Neizvjesno je bilo do samog kraja. Kada se već mislilo da će iz Zeline nogometaši Zagorca odnijeti samo jedan bod, u 92. minuti Marko Marjanović postiže gol za pobjedu i tako donosi nova tri boda Zagorcu. Nogometaši Zagorca sada se nalaze na 7. mjestu prvenstvene ljestvice sa 37 osvojenih bodova ispred osmoplasirane ekipe NK Trnja, koja ima 35 bodova ali i utakmicu manje.U 25. kolu u Krapinu dolazi trenutno petoplasirana ekipa sa ljestvice, ekipa NK Novigrada, koja trenutno ima 43 boda.