3. Hrvatska nogometna liga – nova pobjeda NK Zagorec ! Rijeka 2 – Zagorec 1 : 2

REZULTATI UTAKMICA PO KATEGORIJAMA

SENIORI
RIJEKA II – ZAGOREC 1:2
STRIJELAC:Stjepan Poljak 2x

Nogometaši Zagorca su došli do još jedne važne pobjede u nastavku sezone. U 17. kolu su na stadionu Rujevica u Rijeci pobijedili ekipu NK Rijeka II . Rezultat je na kraju utakmice bio 2 – 1 za goste iz Krapine.  Oba gola postigao je Poljak iz slobodnih udaraca u 14. i 78. minuti. Poljak koji je posljednju sezonu igrao za Inter iz Bakua i koji iza sebe ima 237 prvoligaških utakmica u Hrvatskoj (Inter, Slaven Belupo),te u Turskoj te  Azerbajdžanskoj ligi pokazao se kao odlično pojačanje Zagorca. Ekipa Zagorca se nakon 3. kola u nastavku sezone nalazi na odličnom trećem mjestu prvenstvene ljestvice 3. HNL – zapad sa 34 boda. Na drugom mjestu je ekipa NK Vrapče koja ima 35 bodova a lider natjecanja je i dalje ekipa NK Novigrada koja ima 43 boda. U idućem, 19. kolu u Krapinu dolazi ekipa koja se nalazi na dnu tablice,  ekipa Stupnika. Utakmica će se igrati u subotu, 19.03.2016. s početkom u 15 h.